אימון עסקי – מיכאל חורש
הוסף ערך לעסק שלך. הבטח צמיחה מתמשכת. הגבר רווחיות מיכאל שואל אותך שאלות על העסק שלך שאתה לא רוצה לשאול את עצמך

 מיכאל חורש הוא מאמן עסקי מניע, ודובר מעורר השראה. כבר מעל עשור הוא מכוון מאות עסקים קטנים וגדולים לעבר הצלחה אסטרטגית. בין אם מדובר בחברת הייטק שזקוקה למימון, או בבניית קמפיין שיווקי ליצרן, מיכאל יודע לראות מעבר למספר המתעתעים ולשאול את השאלות שבעל העסק אינו מוכן לשאול.

על ידי מתן פתרונות מעשיים המוסיפים ערך לעסק שלך, מיכאל משפר את נקודת המוצא המסחרית שלך לצמיחה לטווח ארוך. מיכאל הופך עסקים קמעונאיים כושלים להצלחה, מגלה את הערך האמיתי בסטארט-אפים, מקים קווי ייצור, מגייס הלוואות ועוד – כל אלה יחד מיתרגמים לשיפורת ניכר בתוצאות דו”ח רווח והפסד.

מיכאל יורד לחקרו של כל תחום פעילות, בעודו בוחן את המערך הפיננסי, שרשרת האספקה, קשרי הלקוחות, התוצרים, ניהול זמן צוותים ועוד ועוד. הוא מראה לך כיצד להתמודד עם שינוי וליישם חדשנות, כשבסופו של תהליך תגיע להבנה מעמיקה יותר של העסק שלך ותזכה לנקודת מבט שרו”ח סטנדרטי לא יעניק לך.

מיכאל גדל בלונדון, אנגליה, שם סיים לימודי כלכלה וממשל. הוא עלה לישראל ב-1982 וחי בה מאז, אף שעבודתו לקחה אותו למקומות שונים בעולם. הוא כיהן במשרות ניהוליות במיזם תעשייתי, בקונצרן בינלאומי ובחברת תוכנה. ב-2006 הגשים חלום והקים עסק פרטי לאימון וליווי אגידים מסחריים.

מה אומרים על מיכאל

אני מרגישה שהליווי שלך הוא כמו טיפול זוגי, טיפול שורש ועצה יקרת ערך – הכל באחד

יצרנית מזון –

מיכאל תמיד מוצא דרך לדחוף אותי קדימה אני מודה לו על שהאמין בי לאורך כמה שנים קשות

מטפל ומאמן אישי